Komerční článek

O tom, že je čtyřkolka Gladiator již zavedeným pojmem není pochyb. S každým novým modelem trvale dokazuje své kvality a vysokou odolnost. Pro náročné zákazníky nyní společnost Journeyman Europe připravila novou „sváteční“ edici této populární čtyřkolky. Jedná se o nejvybavenějšího a nejdokonalejšího Gladiatora všech dob, připraveného v limitované, množstevně omezené edici! Vítěz mnoha světových Rallye a extrémních závodů připomíná tímto modelem svoje fenomenální úspěchy na dálkových tratích. Úspěchy cennější o to víc, protože je Gladiator vybojoval s prakticky sériovou technikou a dokázal porazit celou plejádu speciálů s mnohem vyššími objemy motorů!

Nový Gladiator X-560R DCE je již v základu plně vybaven ke zdolávání všech nástrah dálkových výprav. K základní výbavě v ceně 17.480,-Kč je nyní stroj navíc vybaven mohutnou expediční výbavou, která by samostatně zakoupená stála neuvěřitelných 47 187,- Kč! Takže v podobě Gladiatora X-560R DCE dostanete nejen kvalitní a plně vybavený stroj, ale navíc ještě ušetříte nemalý „peníz“.

Souhrn základní a expediční výbavy namontované na stroji je skutečně rozsáhlý. Naleznete v něm duralová kola ISS, elektrický naviják Rock, tažné zařízení, podvozkový duralový štít Frontland II s chladičem výfuku a odsypávači písku, hydropneumatické seřiditelné tlumiče, pátrací halogenový reflektor, mohutný plastový box, duralové bezpečnostní koncovky řidítek, uzamykatelný uzávěr nádrže, přídavný palubní počítač Sendec 3in1, naváděč lana navijáku Fish Mouth, superodolné vyprošťovací lano 4,5 tuny, upínací síť SpiderNet, šestiplátnové pneu Duro PowerGrip, montážní kit GPS navigace, zámek Magnum Safe Thing.

Navíc si ke každému stroji u společnosti Journeyman Europe můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu příplatkovou výbavu Desert Challenge. V této výbavě naleznete například vodotěsnou GPS navigaci Garmin Oregon (7.990,- Kč), odolnou zakrývací plachtu (770,- Kč), špičkový moto batoh SHAD (1.490,- Kč), vyhřívané rukojeti Saito II (990 Kč), duralové nájezdy Vario (499,- Kč), sadu originálních pneu Gladiator (4.990,- Kč) nebo profesionální ATV bundu JourneyMan (2.499,- Kč).

Je vidět, že ve stroji Gladiator X-560R DCE dostane zákazník plně vybavený stroj za báječnou cenu a navíc mu ještě společnost Journeyman Europe jako poděkování za nákup věnuje závodní triko Gladiator a přilbu dle vlastního výběru úplně zdarma! Ale pozor! Gladiator X-560R Desert Challenge Edition je připraven pouze v omezeném množství!

no images were found


1 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

14 − eight =