QUADPARÁDA No. 6

od quado
0 komentář

SONY DSC
V dobách dávno minulých, kdy někteří z vás neměli ani páru o čtyřech kolech s řídítky, konala se akce s názvem Quadparáda. Psal se rok 2009 a čtyřkolkářský boom byl tehdy v začátcích.

Někde v Praze v jedné hlavě vznikl nápad, proč nespojit všechny ty kluky, holky, rodinky a vůbec všechny nadšence milující řídIMG_2670ítka a čtyři kola. Hlavním motem toho všeho bylo a nadále bude, mít zde akci pro hobby jezdce, krajinkáře , děti, prostě pro všechny.
Historicky první Quadparáda 1 (dále QP) s podnázvem válka kluboven, se konala právě v Milovicích v roce 2010, jen několik málo metrů od nynějšího konání QP6. Byla to akce na „louce“, za pomoci několika kamarádů, kteří o čtyřkolkách věděli tolik, jako IMG_0031Jinling o kardanu. A přeci se to podařilo, díky přátelům a lidem co sdílely mé nadšení. Jednalo se o první takovou akci, v době,  kdy nejprodávanější obsah čtyřkolek byl 300ccm.
Podnázev: “Válka kluboven“ vznikl díky Quadmanii, jejichž prostřednictvím jsme oslovili zakladatele kluboven, ty oslovily své členy a kamarády. Navázalo se zde přátelství a vztahy, které do dnes přetrvávají. Navzdory plánování a omezeného financování měla tato akce obrovský ohlas.
DSC_5531V následujících letech proběhla QP2 v Jenišovicích a QP3 ve Vílanci.  Po těchto akcích měla QP již své jméno, akci začali podporovat společnosti pohybující se kolem čtyřkolek. Otevřeli se nám další možnosti k rozvoji a také díky tomu se následná třídenní QP4 konala v Hummer centru. Zde byla poprvé veřejně představena nová Kawasaki Brute Force 750. P6190221Několik společností zde mělo své stany, například: Journeyman.cz, Hanscraft.com, vozikyzactyrkolky.cz, čtyrkolky-prislusenstvi.cz, adventuremenu.cz a další. QP5 se konala na Kladně v areálu Destro a možnost vyzkoušet čtyřkolky přímo od dovozců vzbudila velký zájem, společnost ASPGroup.cz zde ukázala tehdejší novinku Access MAX 750i 4×4.  Stejně jako přejez čtyřkolkou po vracích aut, offroadový závod nebo trialová část (zde se nám poprvé výrazněji mihl Dan Matějka – mladý Bimbajs J, nyní jezdící pod LTCar rating team) se shledalo opět s velkým ohlasem.
2012-05-19_12.22.54                Hojně navštěvované akce se lidem zamlouvaly a některé to dokonce inspirovalo natolik, že začali pořádat akce vlastní. Většina z nich z toho nakonec upustila. „prostor“ se vyčistil, akcí ubylo a nastal čas. Dali hlavy dohromady a naplánovali QP6 jen pár stovek metrů od historicky první QP. Vize zůstala stejná, spojit lidi milující řídítka a čtyři kola. DSC02534A bude to akce jak má být: spousta hlíny, prachu, obrovský prostor pro vyblbnutí  velkého počtu čtyřkolek, úžasné přírodní a umělé překážky, obrovský prostor  a také partneři kteří nás opět podrželi a kromě jiného nám věnovali velice zajímavé ceny pro vítěze jednotlivých kategorií našich amatérských závodů. Na své si přijdou i ti co nebudou sedlat své kolky, třeba ve večerním losování o hodnotné ceny.
Organizační team: Vorlík, Tytyty, Ledva, Smazaný člen, Gábina, Kamil a další vás srdečně zvou na:

  1. QUADPARAÁDU ve dnech: 29.-31.7.2016

 Místo konání: Offroad dráha Milovice, rozloha cca 160 hektarů
 
Časový harmonogram:
Pátek 29.7.20162012-05-19_09.52.13
19:30     offroadový závod
22.00     orientační závod s úkoly 1.část
 
Sobota 30.7.2016
9:30       orientační závod s úkoly 2.část
12:30     offroadový závod bez rozdílu kubatury
14:00     offroadové sprinty
16:30     offroadový závod dvojic (podmínka alespoň jednoho navijáku na dvojici)
20:30     vyhlášení výsledků a předání cen od našich partnerů
21.30     losování o hodnotné ceny věnovanými našimi partnery
v průběu sobotního dne budou současně probíhat dětské závody
 
Neděle 31.7.2016
9:00       Quadparáda: zábavné disciplíny jako např: jízda pozadu,  jízda poslepu dle navigace spolujezdce, parkování na čas, slalom nebo převoz vody
12.00     slavnostní ukončení akce a uvolnění prostoru k vlastním radovánkám nejen na čtyřech kolech
 
Info k akci: Do všech závodů je povinná helma, doporučené chrániče, páteřák, pevné boty, rukavice. Helma nebude vyžadována jen v nedělní části akce.
V celém areálu je přísný zákaz rozdělávaní ohně, jediné, velké ohniště se nachází v prostoru určenému k ubytování.
U vstupů budete obrání o 299,- Kč za čtyřkolku (je úplně jedno, zda jedete na stroji sami nebo ve dvou, 299,- Kč je za stroj). Každý dostane na ruku pásku k akci, letáček s číslem-pro večerní losování. Součástí letáčku je samolepka s číslem na čtyřkolku, samolepku QP6, časový harmonogram a dále kupon na slevu 20% na příští akci. Prvních 50 návštěvníků dostane také malou pozornost v podobě samolepky QC.
Vjezd do prostoru autem, na čtyřkolce, na motorce, letadlem a vším čím jste schopni na místo dorazit. Postavení stanu, bydlíku, karavanu atd. v prostoru, je zpoplatněno u vchodu již ve zmiňované částce. Pokud jedete na čumendu bez kolky, budete u vchodu obráni o 80,- Kč a dostanete pásku na ruku, samolepku k akci QP6 a již zmiňovaný letáček.
Prostor leží cca 2km od města Milovice, kde najdete čerpací stanice, samoobsluhy, restaurace atd…… V prostoru není přípojka na 220v, nenajdete zde pitnou a ani jinou vodu. Elektrická centrála se neztratí, voda balená už k nám do ČR dorazila, proto to v červenci nepodceňte.  V místě ubytování je velký vojenský sklep, kde je i v červenci hezkých 8 stupňů, tam se dá dovezené jídlo a pití na volno uložit.
SONY DSC
Ve všech závodech mějte na paměti, že nejde o život, cílem je se dobře pobavit, poznat nové přátele, legálně se vyblbnout ve volné přírodě, potkat se s lidmi z minulých akcí, rozdat Vám dary a hlavně relax a pohoda.
Prostor můžete využívat nonstop ve dne v noci, ale je nutné dodržovat několik pravidel, které Vám budou sděleny na místě. Hlavně, pokud někde bude prostor uzavřený páskou, nevjíždět za pásku. V nejnutnějších případech by mohl být dotyčný vykázán z prostoru konání akce.
Tak tedy šup do diářů a zapsat datum 29.-31-7-2016, zrušit dovolenou, svatbu, porod, pohřeb a podobně, nejzábavnější akce roku se na Vás nezastavitelně valí!!!
Sledujte TOPové vlákno k akci, které najdete zde na Quadmanii v sekci forum.
Partneři akce: ASPGROUP.cz, GARKO.cz, iQUAD.cz, JOURNEYMAN.cz, MOTUL.cz, MOTOZEM.cz, QUADWAY.cz, QUADMANIA.cz, QUADCLUB.cz, QUADPOINT.cz, QUAD.cz, RWDSHOP.cz, TDPROMO.cz za což jim patří naše velké poděkování.

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

nineteen + eight =