HandyCup na veletrhu Motocykl Praha 2016

od
0 komentář

JourneyMan
Jednou z prvních vlaštovek jara je již tradičně pro motorkáře a čtyřkolkáře veletržní víkend počátkem března. Vystavovatelé i návštěvníci zvažují, zda navštíví Motosalon nebo Motocykl nebo oba. HandyCup letos zůstal v Praze na Výstavišti v Holešovicích.

 
Stánek v pravém křídle prezentoval závody a partnery seriálu, který letos vstupuje do šesté sezony. Návštěvníci, kterých bylo na Motocyklu 2016 téměř k padesáti tisícům, tak měli možnost vidět populární čtyřkolku Gladiator 550 EFI od zastoupení JourneyMan.CZ, kolekci znovuzrozené legendy helem Cassida a moto-oblečení Ayrton od ACI, nabídku olejů a dalších provozních kapalin švýcarského výrobce Motorex v zastoupení AM-Profi a akční kamery X8 Electra od Lamaxu nebo mohli přijmout pozvání do grill restaurantu Za Větrem, který je místem přátelským zejména k hladovým motorkářům a čtyřkolkářům.CBQTeam
V sobotu a v neděli pak dělala Gladiatorovi společnost Suzuki Richarda Mošny, kterého HandyCup pozval na venkovní plochu výstavního areálu, aby pobavil návštěníky svými akrobatickými kousky na čtyřkolce. Richard po oba hlavní dny vždy od 13.00 a od 15.00 hodin zahalil rovinku před pravým křídlem dýmem a nadšením publika při jeho vtipně pojaté show.  Když si uvědomíme, že Richardova čtyřkolka má na řídítkách páčku jen pro přední brzdu, a zadní brzdu lze ovládat jen nožním pedálem, tak některé jeho kousky jsou ještě více k neuvěření.
Richard ukázal celou řadu nových triků, aby bylo jasné, že rozhodně na zimní spánek letos ani nepomyslel. Z jeho vystoupení je patrné, že netrénuje sám, ale že zapojil i přítelkyni Sylvinku, která rovněž nasadila helmu a nastoupila na Richardův stroj. Zřejmě je na Suzuki pro dva jezdce málo místa, protože Sylvinka seděla stanek1Richardovi chvíli za krkem, chvíli na řidítkách, chvíli na předním nárazníku a nakonec objevila i polohu vleže vodorovně i svisle, podle toho, po kterém kole Richard zrovna jel. Většina jejich akrobatických kousků měla na Motocyklu premiéru, protože je Richard se Sylvinkou zkoušeli teprve ve čtvrtek ráno před veletrhem, aby si zkrátili ranní čekání na reportéry ranního pořadu nejmenované televize. Součástí Richardova vystoupení byla i podpora našich úspěšných závodníků nejen v rámci HandyCupu, ale také v MMČR a „Offku“. Takže Richard projížděl dráhu po zadních kolech za hlasitého povzbuzování diváků s Adamem, Kiki a Andy, tedy juniory, kteří letos pojedou i CrossCountry.
V sobotu večer, zatímco se vše chystalo v levém křídle na motorkářskou velkokalbu, v pravém křídle se mezi stánky HandyCupu, Legend a Maxima zrodil nápad na neděli. Richard při svém prvním odpoledním vystoupení povozil po zadních, chvílemi po pravých a rovněž i po levých kolech své Suzuki nejdříve hostesku časopisu Maxim a potom i Klárku, novou posilu přípravného týmu motoristické slavnosti Legendy 2016, na kterou tímto HandyCup zve všechny petrolheady do areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích na víkend 11.a 12. června. Obě dámy zvládly jízdu ve zdraví i bez kynedrilu a byly odměněny za svůj výkon a odvahu mohutným potleskem početného publika kolem dráhy.
Závěrem se sluší poděkovat všem, co se vydali na Výstaviště do Holešovic, fandili a aplaudovali našemu milému hostu Richardu Mošnovi, navštívili náš stánek a možná vyrazí i na některý ze závodů našeho letošního seriálu, který začíná o velikonočním víkendu v Motohale v Bílině. Více informací naleznete na webu http://handycup.cz nebo na Facebooku.
Za tým HandyCup
Jindra Kettner
Stanek10 Richard Legendy2 Richard HandyCup 2
Richard HandyCup 1 Richard a Sylva 5 Richard Maxim 5

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

3 × 2 =