SMC BUZZ

Dětské čtyřkolky pod taktovkou Journeyman – SMC a KAYO

od quado
0 komentář

Že je firma Journeyman dlouholetým největším dovozcem pracovních čtyřkolek na český i slovenský trh, není žádnou novinkou. Čtyřkolky CFMOTO Gladiator už nějaký ten pátek udávají směr a za 14 let na trhu si vybudovaly takřka neotřesitelnou pozici. Journeyman ostatně na velkých pracovních čtyřkolkách založil celý svůj byznys. Značka CFMOTO vždy v oblasti ATV razila „dospělý“ směr a dětské stroje ve svém portfoliu nemá.  Journeyman tedy, aby uspokojil dlouhodobou poptávku jak ze strany prodejců, tak hlavně zákazníků, v průběhu let zařadil do nabídky kvalitní dětské a junior čtyřkolky od firem, které jsou na poli dětských čtyřkolkek na špičce kvality i tradice.

SMC RAM100

Dlouholetou stálicí v nabídce Journeyman je taiwanská značka SMC. Firma, která mj. jako první zhomologovala čtyřkolky pro silniční provoz. O kvalitě strojů SMC svědčí i to, že právě dětský model SMC Buzz je v nabídce již 13 let a takřka beze změn – ty totiž u tohoto bezpečného modelu pro nejmenší čtyřkolkáře opravdu nejsou nutné. Čtyřkolka pro malé borce od 3 do 6 let je dokonale zakrytována a maximálně jednoduchá na ovládání. V průběhu let se ukázalo, že bylo velmi dobrým tahem vypustit do světa vedle osvědčené 50 ccm benzínové verze i elektro verzi s 500W motorem. Zcela tichý model je ideální pro ty úplně nejmenší, co ještě nemusí opravdový zvuk motoru. Dojezd a výkon plně dostačuje a s malým modelem SMC Buzz 50 užijí spoustu zábavy.

SMC e-Buzz

Na model SMC Buzz plynule navazuje designově vyladěný model relativně nové značky KAYO. I když „nové“ není tak úplně na místě – značka KAYO je v Evropě i v Asii známá hlavně pro své velmi kvalitní off-road a pitbike motocykly. V posledních letech se firma KAYO pustila i do produkce velmi zajímavých dětských a junior čtyřkolek, které svým zpracováním a kvalitou při zachování velmi příznivé cenové relace výrazně převyšují časté „noname“ výrobce dětských čtyřkolek. Na modelu KAYO 70 se jasně ukazuje, že lze vyrobit velmi pěknou bezpečnou dětskou čtyřkolku za rozumné peníze. Malý „závoďák“ je vhodný pro malé čtyřkolkáře v rozmezí 5 – 9 let. 

Kayo 70

Tam kde věkově končí KAYO 70, tam už může doslova řádit jezdec, který plně využije skvělých parametrů dalšího stroje z produkce SMC – velmi povedený junior model SMC RAM 100. Juniorská čtyřkolka, která díky osvědčenému výkonnému dvoutaktnímu 100 ccm motoru dává svému zkušenějšímu řidiči už slušnou dávku adrenalinu a sportovních zážitků. Dle ostře řezaných rysů jasně sportovně zaměřený stroj lze provozovat jak pro rekreační, tak pro závodní použití. Nová jasně modrá barva podtrhuje výjimečnost stroje, který ve výsledku může bez problémů okusit i dospělý jezdec. Výkonný a hravý stokubíkový model SMC RAM 100 odkazuje nejen svým jménem na své dospělé předchůdce, kteří mj. úspěšně bodovali i v těžkých závodech Off-road maraton. SMC RAM 100 je vhodná pro jezdce ve věku od 7 do cca 14 let. 

RAM 100 nová barva

Kategorie děstké/junior Journeyman uzavírá pozoruhodným modelem, který je na pomezí rekreačně – pracovně – sportovní čtyřkolky, která ovšem nabízí v dané kategorii věc nevídanou – silniční homologaci! Čtyřkolka KAYO 200 je strojem, který bez problémů může řídit osmileté dítě a zároveň je plnohodnotnou rekreačně pracovní čtyřkolkou včetně homologovaného tažného zařízení. Velmi svižný čtyřtaktní 175 ccm motor, přední a zadní nosič, dospělé rozměry a pohodlné sedlo dělají z modelu KAYO všestranného pomocníka i parťáka na rekreační projížďky. Model KAYO 200 si tak díky výše popsanému vytvořil tak trochu vlastní kategorii – jedná se o jednu z mála čtyřkolek, která je vhodná opravdu pro uživatele od 9 do 99 let.

Kayo 200

Dětské čtyřkolky jsou vždy pro velké hráče na trhu trochu oříšek. Dovozce musí nabídnout kvalitu odpovídající svému jménu, zkušenostem a očekávání. Zároveň je naprosto nezbytné, aby dětské čtyřkolky splňovaly přísné bezpečnostní normy, aby produkty opravdu zaručily, že budou pro nejmenší čtyřkolkáře bezpečné. Výběr značek a modelů tedy vyžaduje značné zkušenosti. Obě značky pod patronací největšího dovozce čtyřkolek by toto měly zaručovat. Blíží se Vánoce, takže rodičové, tady máte třeba tip na dárek ;).

www.ctyrkolky.cz

PR

0 komentář
0

Related Posts