Už máte nový QUAD?

od quado
0 komentář

01m
QUAD v polovině letošního roku změnil vydavatele a mění se i samotný časopis. Je tu nová grafika, posílená redakce i lepší distribuce! A k tomu nálož čtyřkolkových novinek a testů.

Například: To nejlepší, co můžete koupit, je litrový Can-Am Outlander, na český trh nastupuje bestseller CF Moto Gladiator X520, nebo taky ruské čtyřkolky Stels! K tomu originální cestopisy z Korsiky nebo Rumunska a samozřejmě taky ohlédnutí za sportovními výkony našich nejlepších jezdců. A jako třešnička na dortu – krásná modelka na odvážných fotkách se čtyřkolkou…
 
14-19_Page_1CF Moto Gladiator X520 EFI: sňatek z rozumu
Bestseller dostává dvojče. Není to jednovaječné dvojče, ale ani dvojvaječné, takže asi něco mezi. Takže něco mezi Dvojitým zásahem s Jean Claude Van Dammem v hlavní dvojroli a Dvojčaty s De Vittem a Arnoldem… Je tu Gladiator X520!
 
 
22-25_Page_3Can-am Outlander 1000 XT-P:  vše, co potřebujete
Některé čtyřkolky jsou dobré, některé skvělé, jiné doslova výborné, ale pro tuhle mašinu se mi jen těžko hledají superlativa. Už když vidíte dlouhého litra s bohatým příslušenstvím stát na místě, je vám jasné, že máte tu čest s něčím opravdu mimořádným. Když se pak litrový dvouválec probudí k životu a rozduní zem pod sebou, začínáte si v hlavě počítat, co všechno manželce nekoupíte, abyste mohli mít Outlandera v garáži.
 
24-27_Page_3Stels Guepard 650: Rusák
Minule jsme se zmínili o ruských čtyřkolkách Stels a co čert nechtěl, už se to sem vozí! Český dovozce značky Goes už má na skladě první kousky a od září budou oficiálně v prodeji tři modely. Pro začátek jsme sáhli po nejmenším objemu, ať ukáže, zač je toho na Sibiři čtyřkolka!
 
32
 
Bazar: SMC Jumbo 302
Značku SMC u nás aktuálně registrujete v podstatě nejvíc díky povedené sedmistovce. Byla prvním velkým počinem tchajwanského výrobce a i díky povedenému motoru patří mezi oblíbené modely. Jenže cestičku téhle mašině prošlapaly výrazně menší modely. Zejména třístovky.
 
60-61_Page_1David Sůsa: „Neponechám nic náhodě a titulu půjdu naproti“
Can-Am v sedle s Davidem Sůsou patří k závodům quadkrosu už nějaký ten pátek. Každý rok jsme u Davida viděli nějaký ten progres a teď to vypadá, že by mohl dotáhnout na příčku nejvyšší, jsme ale teprve v polovině sezony.
 

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

20 + 19 =