MECHANIX LAST ADVENTURE 2016

od quado
0 komentář

POZVÁNKA NA ZÁVODY 2
Po 15 letech se na Šumavu, do místa konání legendárních závodů TRAPPER TROPHY a ICE ENDURO CHALLENGE, vrací offroad sport ve své nejryzejší podobě.

MECHANIX LAST ADVENTURE 2016 bude dvoudenní extrémní soutěž pro čtyřkolky 4×4. Pokud chcete využít naplno možnosti svých čtyřkolek a svých schopností je ovládat, nelze najít lepší příležitost než LAST ADVENTURE v Pocínovicích na Šumavě.
Účastníky čekají4 terénní zkoušky v noční a denní etapě. Podzimní šumavská krajina, zkušení pořadatelé a více než sto závodních strojů. Tratě připravují znalci místních terénů ve spolupráci s bývalými operátory speciálních jednotek, kteří na čtyřkolkách působili v horách Afghánistánu. I proto bude LAST ADVENTURE 2016 offroad závod pro drsné jezdce na drsných strojích.
Trať je tvořena 4 měřenými zkouškami, kdy každá STAGE bude mít odlišné terénní podmínky. V některých úsecích je nutné počítat s použitím navijáku nebo pohonu 4×4. ATV CrossOver, jak zní název nové disciplíny, vás určitě osloví, protože využívá všech schopností čtyřkolek 4×4 a motivuje jezdce k maximálnímu využití všech schopností tak úžasných strojů, jakými ATV jsou.
V příštím roce je plánován seriál tohoto typu závodů!
Další informace včetně online přihlášky budou již brzy na www.lastadventure.eu. Do té doby je možné se ozvat pořadatelům na email lastadventure@seznam.cz.
 

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

sixteen + 8 =