Postav si svojí Yamahu!

od
0 komentář

grizzlyU aut to je běžné, ale u čtyřkolek ještě ne – nakonfigurovat si vlastní specifikaci a pak to takhle objednat.

Yamaha přichází s webovým projektem “Build Your Own” (BYO) „Postav si vlastní“. Na stránkách www.YamahaOutdoors.com si tak potenciální kupec může nespecifikovat svoji vlastní Grizzly nebo Kodiaka 700. Přidáváním jednotlivých kousků příslušenství si postupně staví mašinu do vytoužené podoby.
Obě čtyřkolky mají stejný technický základ, Grizzly je víc volnočasová, Kodiak zase pracovní. Pro obě vyvinuli Japonci celou řadu příslušenství a doplňků, které se dají právě pomocí téhle aplikace vyzkoušet. Steve Nessl, marketing manažer značky doplňuje: „BYO pro nový Grizzly a Kodiak 700 jsou uživatelsky příjemné stránky jak pro zákazníka tak i pro dealera, které ukazují, jak může naše příslušenství vypadat na vaší čtyřkolce nebo side by side od Yamahy.“grizzly2
Platforma Grizzly and Kodiak BYO nabízí vizualizaci vašeho stroje v pěti oddělených kategoriích: Ochrana, Lov, Kufry, Celková a Užitková. Pracuje se v ní pomocí jednoduchého systému „drag and drop“ tj. přetáhni a polož, takže jde všechno hodně intuitivně. Dohromady vám to i sečte celkovou cenu objednávky. Výsledek si pak můžete vytisknout nebo uložit a pak s tím zajít za svým nejbližším dealerem, kterému tak usnadníte práci. Pak už si jenom počkáte na objednaný stroj a instalaci doplňků.
Zní to všechno moc krásně, ale vy si to můžete zkusit leda tak cvičně, protože tohle funguje jenom pro trh v Americe…
 

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

11 + 5 =