Glad za Glada aneb střídání stráží…

od
0 komentář

IMG_7574Gladiator 510 je pravděpodobně nejprodávanější 4×4 pracovní čtyřkolkou v české ATV historii. V takřka nezměněné podobě se udržel na trhu od roku 2007.

 

V době svého uvedení na trh Gladiator 510 představil nadčasový design, který ani dnes neurazí a také dostatečný výkon, určený nejen na práci (stačí vzpomenout legendární vítězství Offroad Maraton 2009). I legendy se ovšem jednou loučí a jedno takové loučení právě letos nastalo. Továrna CF Moto se s novými modely, které odstartoval veleúspěšný model Gladiator X8, posouvá zase o level dále a „staré“ modely opouští. Právě legendární „510tka“ jde na zasloužený odpočinek jako první, její výroba už skončila. Než však CF Moto, resp. Journeyman, vyrazí do dalšího boje se zcela novým vstupním modelem Gladiator X450 (jehož předprodukčního testování se český dovozce aktivně účastní), nahradí model 510 modernizovaným pracákem Gladiatorem 530!
Co je u modelu Gladiator 530 nové a co je stejné? Stejná je technika, rám, motor, ovládací prvky, v podstatě i velikost a celkové rozměry. Co je však oproti 510 nové a lepší jsou bezpochyby výměnné bočnice, které při karambolu ušetří pěkné peníze, zadní partie je osazena dvěmi plnohodnotnými světly (510 má jen jedno centrální) a poměrně objemnou odkládací schránkou. Stroj celkově působí bytelnějším dojmem, čemuž přispívají masivní zesílené nosiče a bytelný zadní trubkový nárazník. Modernizací prošla i řadící páka a přehledný digitální displej.
SONY DSC

SONY DSC


Celkový vzhled stroje je více „pracovní“.
V nabídce je krátká i dlouhá verze,  v černé barvě, s černými plechovými koly, silným navijákem a homologovaným tažným zařízením v základní ceně. Tedy plně vybavený „echt“ pracovní stroj.
A jelikož Journeyman vždy s uvedením nového modelu do prodeje něco zajímavého přichystá, tak i nyní zákazníky čeká opravdu lákavá nabídka. Modernější a lépe vybavený silný 4×4 stroj s uzávěrkou předního diferenciálu za levnější cenu! 
Gladiator 530 je v prodeji za fantastických 119.990,- vč. DPH, což je vzhledem k výše uvedným vlastnostem cena v dané kategorii bezkonkurenční. Dlouhá verze Gladiator 530-A pak za 134.990,- vč. DPH!
Stroje jsou skladem, stejně tak samozřejmě nahradní díly a příslušenství. A majitelé loučící se legendy 510 také nemusí mít obavy o své stroje, díly a příslušenství budou samozřejmě k dispozici v dostatečném množství i nadále!
0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

sixteen − 11 =