Can-Am Defender MAX

od
0 komentář

2017 Defender MAX XT HD10 Intense red__3-4 front
Dalo se to čekat. Po loňské premiéře prvního ryze pracovního Can-Ama to byla jenom otázka času, kdy přijde i dlouhá verze.
 

Ty BRP značí písmeny MAX a přidávají vždy druhou řadu sedaček spolu s centimetry délky na rozvoru. Maxík v případě Defendera znamená sezení pro šest osob a k tomu ještě dost prostoru pro náklad na korbičce.
Ale tady to nemusí být jenom o korbičce – zadní sedačky se dají složit a vzniká tak další prostor pro případný náklad nebo nářadí, které je potřeba vzít s sebou někam do terénu. Úplně stejně jako u loni představeného Defendera je i tady možnost zvolit mezi dvěma verzemi – HD10 a HD8. Rozdíl je v motoru, který je v případě osmičky osmistovkou a v desítce litrem. Slabší má výkon 50 a silnější 72 koní. Všechny verze jsou vybavené převodovkou PRO-TORQ a pohonem všech kol Quick-Response, který automaticky připojuje přední náhon.2017 Defender MAX XT HD10 Pure Magnesium Metallic__side
Defender MAX nabízí tři módy posilovače řízení a čtyři módy pro přední diferenciál Visco-Lok QE, takže je možné stroj dost přesně nastavit na jakýkoliv terén.
Pracant je Defender MAX každým coulem – celkově uveze na palubě 794 kilo, na kouli utáhne 907 kg a na sklopnou korbu naloží úplně nejvíc ze všech UTV – 454 kg.
Bohatá nabídka originál příslušenství nabídne celou řadu speciálních komponentů, většinou uznatelných do připravených kotvících bodů. Kromě standardních laků (stříbrná, červená pro výbavu XT, zelená, žlutá pro DPS) je v nabídce tak jako u jiných Can-Amů i exkluzivní maskáč od Mossy Oak.
V případě Defendera MAX jde o modelový rok 2017, takže je to dost s předstihem. Can-Am zatím nepotvrdil ani termín začátku prodeje a dokonce ani cenu…
2017 Defender MAX_Top view_Combo

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

three + five =