Máme jedinečnou příležitost představit Vám nový projekt, který realizuje parta nadšenců, cestovatelů na čtyřkolkách. Projekt se jmenuje ATV-Expedice.cz a my se ptáme jeho zakladatelů na pár základních informací o projektu a to přímo jednoho ze zakladatelů Vojty Lysenka.

Ahoj Vojto, můžeš nám stručně představit vás a samozřejmě i ATV-Expedice.cz ?
Zdravím čtenáře portálu quad.cz i tebe. Začnu tedy o nás. Jsme skupina přátel a kamarádů, která spolu vyráží na řadu „čtyřkolkářských“ akcí tady v České republice ale i na řadu zahraničních expedicí a výprav. Skupina lidí a přátel však neustále roste a tak se na srazech dozvídáme o tom, že tahle parta byla v Maroku, jiná zase v Rumunsku či Ukrajině atd. a já jsem usoudil, že by byla velká škoda se o informace a zážitky z cest jednotlivých skupinek nerozdělit s ostatními.
Z vlastní zkušenosti totiž vím, že pokud někoho láká, vyrazit na nějakou zahraniční cestu pak jsou pro něj informace z nějaké již proběhlé výpravy ty nejcennější. Cestovatel se zpravidla potřebuje dozvědět jak se na místo dopravit, na co si dát pozor, co si vzít sebou, kde se ubytovat, kolik to bude stát atd. Zkusili jsme tedy hledat na webu, zda existuje nějaký web pro čtyřkolkáře, zaměřený vyloženě na zahraniční expedice a cesty a nenašli jsme. Narazili jsme na řadu článků a dílčích informací ale ty byly roztroušené po různých stránkách a ne vždy byly aktuální. Jedním z hlavních cílů nového webu je tedy poskytovat informace a reportáže ze zahraničních expedicí na čtyřkolkách pro všechny uživatele. Server je otevřený a nekomerční to znamená, že rádi uveřejníme jakýkoliv zajímavý článek či reportáž kohokoliv z Vás. Do budoucna bychom pak rádi přinášeli i reportáže a testy/doporučení různého expedičního vybavení, které se nám respektive Vám na cestách osvědčilo.
Samozřejmě budeme prezentovat i zkušenosti s jednotlivými stroji.
Znamená to tedy, že projekt je především o cestovatelském webu nebo máte i vlastní expediční program?
Určitě máme i vlastní expediční program, takže vyrážíme na řadu zajímavých řekněme lehčích expedicí a pak chystáme i větší a dobrodružnější cesty, pro které už bude třeba nějakých partnerů a sponzorů. I pro tyto cesty platí, že jsme otevřená skupina, to znamená, že má víceméně každý možnost nás oslovit (ideálně s námi podniknout nějakou tuzemskou cestu) a pak nic nebrání tomu se k nám na nějaké expedici přidat.
A otázka poslední co aktuálně už jsou na webu nějaké informace a reportáže ?
Aktuálně jsme se vrátili z (letos poslední) Rumunské expedice, takže na našich stránkách www.atv-expedice.cz máte možnost pročíst expediční deník ale i se seznámit s řadou zajímavých informací o Rumunsku. Zároveň tvrdě testujeme expediční čtyřkolku SMC Jumbo 720 R, ke kterému po absolvované expedici připravujeme první větší recenzi.
To zní skutečně super, takže děkujeme za rozhovor a přejeme Vám hodně zajímavých cest a novému portálu hodně spokojených návštěvníků.
 

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

11 − 8 =