Sportsman High lifter edition orange madness: pro náročné…

od
0 komentář

location-1Can-Am má svoje x mr Outlandery, Arctic Cat zase modely Mud Pro. Polaris pro bahenní účely spolupracuje se specialisty z High Lifter.

 
V oficiální síti se za necelých 10 tisíc USD proto prodává model Sportsman 850 High lifter edition orange madness. Firma High Lifter tyhle věci umí, takže všechno to je v profi kvalitě a 100procentně funkční.
Na rozdíl od konkurence má Sportsman všechno nádobíčko na předku před bahnem důkladně zakryté velkým platovým deklem. Pod ním je jak chladič, tak i sání motoru i variátoru. Chladič tady má navíc dvě výkonné sahary, od kterých jde teplo ven bočními výdechy.rack-mounted-radiator-with-industry-exclusive-inverted-dual-fans-high-lifter-large
3qBez pořádných gum to při bahenních závodech samozřejmě nejde – tenhle sportsman proto jezdí na 29,5palcových lopatkových bačkorách High Lifter Outlaw 2. K těm bylo přidané tužší odpružení – to spolu s obutím a doplňkovými prohnutými rameny zajišťuje vyšší světlost stroje. V tomhle případě konkrétně přes 34 cm.
profileAby to nežralo řemeny víc než obvykle Polarisy žerou, je tu i úprava na převodovce – redukce je ještě kratší než na běžném Sportsmanovi 850. Polaris ještě upozorňuje na utěsněná světla i chráněný klíček zapalování odolávající vyšší vlhkosti. Jak to je s odolností celého elektrického systému, což je u polárek často téma k řešení, výrobce nic neříká… Za v přepočtu necelých 220 tisíc je to ale hodně slušná nabídka!
location-2

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

three + 8 =