Polaris má smysl pro fandy

od
0 komentář

2015.polaris.racer_.rj-anderson.racing.rzr_.at-worcsU nás frčí stupidní reality show a hledání talentů, Polaris to vzal po svém. Vybral dva týpky, které pošle závodit proti profíkům!

 
Úkolem pro zájemce bylo poslat video spot, ve kterém vysvětlí, proč by to měli být právě oni, kdo se posadí do kabiny jednomístného Sportsmana ACE ve finále prvního ročníku AMSOIL Grand National Cross Country Series (GNCC) pro tyhle jednomístné buginky!
Vítězi se stali daniel Hedberg z Minneapolisu a James Harris z Frankfortu. Oba se svezou 31. října v rámci závodu v Crawfordsville při Ironman race proti profesionálním závodníkům, kteří si to rozdají o titul.Coastal-SamYokley-Action
Jak se jim to povedlo? Hedberg postavil před kameru svojí dceru, která vysvětlovala, proč táta nutně musí závodit v ACE. Bezpečnostní čtyřkolkový instruktor Harris udělal video u dealera Polarisu, kde vysvětloval, jak už léta chodí na závod Iroman race jako divák a tak by to jednou chtěl dostat šanci se zúčastnit. Samozřejmě nezapomněl zdůraznit, jak mu výhra ACE pomůže ve školení offroadových nováčků.
„Jsme nadšeni z toho, že dáme těmto dvěma šťastným výhercům možnost zažít závod,“ říká Dave Miriovsky, generální manažer pro Polaris ACE. „Naše důvěra 2015.polaris.racer_.ronnie-anderson.racing.sportsman-ace.at-worcsv platformu ACE nám dává možnost posadit do závodní sedačky i úplně nováčky.“
Tah s jednomístným offroadem ACE se Polarisu mimořádně povedl. Od svého představení v roce 2014 jeho popularita roste a letos už se například dočkal třetí motorizace (330, 570 a 900 ccm). Loni se v rámci posledního závodu GNCC jel novinářský závod s ACE. Pak Polaris vyjednal zavedení celé nové třídy v GNCC, která letos zažila svou pilotní sezonu. Tu jely stroje s motory o objemu 570 ccm. Od příštího roku už to ale vypadá na dvouválcové devítistovky a to bude teprve nářez!

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

three × 3 =