CF Moto nedodává Linhai ani šroubek!

od
0 komentář

cfmoto-500-engine-cf188Značka Linhai už nějaký čas montuje do svých čtyřkolek jednoválcovou pětistovku. Obecně se tvrdilo, že jde o motor CF Moto CF188. Ovšem pravda je někde jinde.

 
Čínský výrobce CF Moto se důrazně ohradil proti spojování svého jména nebo své techniky se značkou Linhai. Svým importérům rozeslal jednoznačné prohlášení, kde to dal jasně najevo. „Bohužel jsme v posledních pár měsících registrovali lživé informace od konkurence, že ve strojích jiného čínského výrobce jsou osvědčené 500 cc motory CF moto. Bohužel lživá kampaň zanechala evidentně následky a mnoho z vás pak bylo přesvědčeno, že tomu tak opravdu je. NE, NENÍ!“ říká Eduard Šlampa, obchodní ředitel Journeyman CZ, dovozce značky CF Moto na český a slovenský trh.
Půllitr ve strojích Linhai tak bude pravděpodobně jen plagiátem úspěšného motoru.
SONY DSC
Zde je stručný překlad zprávy vedení CF Moto k této situaci:
Výrobce CF Moto, společnost specializující se na vývoj, výrobu a prodej ATV, UTV, motocyklů, skútrů, lodí a motorů tímto dokumentem deklaruje:
1) CF Moto je první Čínská společnost, která vyvinula 500 cc ATV off-road vodou chlazený motor s označením CF Moto CF188 a na toto také uplatňuje duševní vlastnictví.
2) CF Moto nikdy neautorizovalo nebo neposkytlo licenci k výrobě motoru s označením CF188 jakékoliv třetí straně pro výrobu či prodej. Jedná se o knowhow a duševní valstnictví CF Moto
3) CF Moto nikdy nedodalo motor s označením CF188 společnosti Linhai
4) CF Moto si vyhrazuje právo se bránit všemi legálními cestami proti jakémukoliv kopírování a porušování autorských práv v případě motoru s označením CF188.
A máte jasno 😉
 

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

12 − 4 =