Maverick X3 už vyhrává!

od quado
0 komentář

05-murray-racing-can-am-maverick-x3
 
Can-Am představil svého Mavericka X3 sice teprve 16. srpna., ale už víkend na to tenhle stroj vyhrál svůj první velký závod!

 
Tým Murray Racing, který má s buginami Can-Am velké zkušenosti, ho přihlásil do profi třídy Unlimited Pro podniku Best In The Desert Vegas To Reno a vyhrál. Do cíle ho dovedl Jason Murray, zatímco jeho bratr Derek zase s druhým Maverickem MAX Turbo vyhrál třídu Turbo Pro Production. Nechali za sebou nějakých šedesát konkurentů a nejrychleji zvládli 650 mil (1046 km z Las Vegas do Rena) brutálního pouštního terénu v nejdelším offroadovém závodě v USA.05-murray-racing-can-am-maverick-x3-podium
„Nový Maverick X3 je jednoduše úžasný a je to nejvíc race ready stroj od sériových výrobců,“ říká Jason Murray. Tým samozřejmě musel Mavericka lehce upravit, aby splnil technické reglementy závodu – dostal ochrannou klec od Lonestar Racing, dveře, nárazníky a nezbytnou bezpečnostní výbavu, jinak ale po technické stránce zůstal Maverick X3 X rs Turbo R v sériovém provedení i s výkonem 154 koní svého tříválce.
05-murray-racing-can-am-maverick-x3-team

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

1 × 5 =