Honza Jelen modernizuje

od
0 komentář

john-deere-gator-xuv-825i-s4-rocksZelený výrobce lesnické, zahradnické a další techniky – John Deere se už před pár lety vrhnul taky na UTV, kterými chce konkurovat velkým zavedeným výrobcům. Jeho Gatory vůbec nevypadají špatně a vzhledem k tomu, že výrobce má za sebou obrovské technologické zázemí, tak se do budoucna určitě dočkáme ještě dalších lahůdek. Teď přichází zatím „jenom“ modernizace řady XUV.

Největší inovací pro aktuální sezonu představují dveře, které v katalogu najdete pod označením OSR (Operator Side Retention – tedy boční ochrana operátora…). Jde o bytelně se tvářící polodveře, které na rozdíl od většiny konkurentů mají konečně pořádnou kliku na otevírání (klapka podobně jako u auta). Dveře navíc dostávají pruh v barvě ostatních plastů karoserie a klasicky se otevírají do úhlu 90°.john-deere-gator-xuv-550-s4
Svou porci inovací dostává i kabina u profi řady heavy duty (625i, 825i, 855D) – nový digitální displej dostává kontrolku žhavení (u dieselu), varovku teploty vody a indikátor práce posilovače řízení (pokud stroj posilovač má). Při nočním provozu zase posádka ocení podsvícené přepínače, čímž odpadne šmátrání ve tmě i náhodné vypnutí něčeho důležitého. Připojit je možné i navigační systém StarFire s displejem, který pomáhá při orientaci při práci na polích nebo v lesích, označovat si v něm hranice pozemků, značit si místa odběrů vzorků půdy atd. (prostě abyste neobdělávali pole sousedovi).
john-deere-gator-xuv-550-camoGatory XUV letos dostávají i výkonnější navijáky – 3500 nebo 4500librový Warn, což je o 1500 liber víc než na loňských modelech.
Kromě toho dostaly menší modely (550) nový hlavní brzdový válec, takže pro stlačení pedálu je nově potřeba o 26% menší vyvinutá síla a John Deere slibuje i lepší odezvu.
Barevné kombinace vycházejí z klasických kombinací Johna Deera – buď tradiční zeleno-žlutá, olivová-černá nebo kamuflážní pro kamuflážníky. Bídnou nabídku barev vyvažuje katalog příslušenství, kde najdete víc než  100 originálních prvků pro vylepšení základního Gatora.
„Růst portfolia užitkových vozidel John Deere nám umožňuje sbírat zpětné vazby od zákazníků z farem, stavenišť a dalších míst, kde se naše stroje používají,“ říká David Giganet, marketingový manažer značky. „Porozumění tomu, co naši zákazníci potřebují, nám umožňuje stavět každý rok lepší užitková vozidla.“
No, co jiného byste od marketing manažera čekali, že jo…
john-deere-gator-xuv-825i
 

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

thirteen − 5 =