HandyCup 2016 na velkých akcích

od
0 komentář

viewerPřijďte se podívat na veletrh Motocykl 2016 na Výstavišti v Praze Holešovicích, kde ve dnech 3.-6.3. budete svědky několika českých premiér motocyklového průmyslu, stánek č. 37 v pravém křídle vás seznámí s uplynulou sezonou HandyCupu a naláká na letošní závody.

„Před hlavním vstupem bude trať, na níž bude v sobotu a v neděli předvádět své artistické kousky přední český quadstunder Richard Mošna, který bude hostem HandyCupu.
Nejvýznamnější událostí letošního roku bude stejně jako loni motoristická slavnost Legendy 2016, na kterou vás srdečně zveme do areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích ve dnech 11.-12.6. K vidění budou opět zajímavé exempláře historie i současnosti motorismu. Účast přislíbila celá řada osobností a nebude chybět ani program na závodní trati. Náš infostan naleznete v sekci Offroad nedaleko od dakarských speciálů.motocykl-2016
Celá slavnost bude koncipována na výročí 30 let od první účasti vozidel Tatra na Dakaru, dále na britské otevřené vozy a závodní speciály Škoda. Věříme, že jako součást této prestižní události přispějeme k Vašemu diváckému zážitku.
Pro letošní ročník nabízíme možnost reklamní a marketingové spolupráce v oblasti elektronických, tištěných a rozhlasových mediích, reklamních nosičích a případně i speciálně připravených eventech, které jsme schopni pro vás připravit.
Děkujeme vám za dosavadní přízeň a těšíme se na spolupráci,“ říká Jindra Kettner, promotér seriálu HandyCup.
Kontakt:
Jindra Kettner
http://handycup.cz/
https://www.facebook.com/HandyCup-332079290178238/
GSM : 728 714 393

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

20 − 3 =