Yamaha YXZ 1000R a Wolverine Special Edition

od
0 komentář

2016-Yamaha-YXZ1000R-SE-Red-671x382
Yamaha si na speciální edice (SE) prostě potrpí. Ty nejnovější jsou určené pro fandy buginek.

 
Ostrá litrová bugina YXZ SE je rozpoznatelná na první pohled – stříbrnou metalízu v kombinaci s červeným lakem prostě jiná mašina nemá. K tomu se přidává podobně laděný interiér nebo stříbrně lakovaná ramena náprav, či opět červené 14palcové beadlocky na všech kolech.1YZXunspecified-1024x682
Speciálka bude v USA k dispozici v dubnu a její cenovka bude 21 599 USD (cca 475 tisíc Kč).
To Wolverine na to jde jinak: kombinuje matnou černou se stříbrnou, sedačky jsou vyvedené do stříbrného potahu. SE dostává hned i rozšířené lemy blatníků pro lepší ochranu proti ostřikujícímu bahnu, nebo kompletní zakrytí podvozku duralovým plechem. Na rozdíl od YXZ má Wolverine kola dvanáctky, ale taky beadlocky. Cena je 14 799 USD (cca 325 tisíc Kč) a do prodeje by měl jít ještě do konce února.
wolverine3„Expandující řada side by side od Yamahy vytváří nové možnosti pro nadšence, kteří ocení kvalitu a výkon, tyhle vzrušující novinky nejenom vypadají skvěle se svými lakovanými plasty, ale nabízí i prvky, o které nás naši zákazníci žádají,“ říká Mike Martinez, viceprezident Yamahy.
Každý side by side od Yamahy se vyrábí v továrně ve městě Newman ve státě Georgia a odtud se následně distribuuje do celých Spojených států a do světa.

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

one × four =