Gladiator X8 ve službách PČR

od quado
0 komentář

tykolka pi akci
Bruntálsko – Na Vrbensku a Albrechticku se konala v sobotu 23. dubna 2016 policejní akce, které se účastnili i revírníci Lesů České republiky.

Akce byla zaměřena na dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v lese, eliminaci trestné a přestupkové činnosti v souvislosti s těžbou a přepravou dřevní hmoty, dodržování dopravního značení řidiči používajících lesní cesty a problematika bezpečnosti silničního provozu také v souvislosti s překročováním nosnosti nákladním automobilů přepravující dřevní hmotu a poškozování komunikací.
„Vrbenští policisté využili při této akci také novou čtyřkolku Gladiator X8 v policejním provedení, což je motocykl, který slouží ke zvýšení dostupnosti v nepřístupném a horském terénu. V průběhu akce jsme zjistili přestupky zejména na úseku dodržování dopravního značení v souvislosti se zákazem vjezdů do lesů, které jsme řešili ve čtyřech případech udělením blokové pokuty.  V těchto akcích budeme pokračovat i v následujícím období,“ informovala mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.
 

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

2 × one =