Gladiator Z8 EFI 25 anniversary EPS: Limitka!

od
0 komentář

z8-25anniversary-red
Značka CF Moto oslavila 25 let od svého založení a při té příležitosti vydává jedinečnou výroční edici svého aktuálně nejsilnějšího stroje – Gladiator Z8 25 anniversary!

Už tak povedený a designově atraktivní stroj dostává v této edici jedinečné designové úpravy, které zajisté přitáhnou pozornost nejen vašeho souseda! Sportovně – užitková 4×4 bugina se špičkovým dvouválcovým vidlicovým motorem o obsahu 800 ccm a o skvělém výkonu 63 HP je právě v prodeji!
Mohutný, zcela nově koncipovaný podvozek Gladiatora Z8 EFI V-TWIN, je
 vybaven nezávislým zavěšením všech kol, odpružením pomocí nových špičkových nastavitelných nitrogenových tlumičů (volitelně špičkovými kanadskými tlumiči ELKA St.1!) s upravenými příčnými stabilizátory a dlouhými pevnými rameny. Toto nové moderní špičkové odpružení s vysokými zdvihy zajišťuje absolutně komfortní, pohodlnou, stabilní a bezpečnou jízdu ve velkých terénních nerovnostech i vyšších rychlostech.z8-25anniversary-blackside
Silný motor, 4×4 s uzávěrkou, pohodlná sportovní sedadla či prostorná korba z kvalitního tvrzeného odlehčeného plastu, kam se dá umístit i objemný náklad, kanystry, či zásoby, to vše si přímo říká o řádnou adrenalinovou expedici!
Gladiator Z8 EFI V-TWIN je již v základní ceně vybaven nitrogenovými stavitelnými tlumiči, kvalitními 14palcovými hliníkovými koly, odolnými šestiplátnovými pneu, homologovaným tažným zařízením, bezpečnostními 3bodovými pásy, LED světly či multifunkčním displejem.
Limitovaná edice také může být volitelně vybavena skvěle fungujícím posilovačem řízení (EPS), který přidává bugině další úroveň komfortu a usnadňuje řízení jak v těžkém terénu, při pracovním vytížení tak i při expedičních či jen rekreačních cestách. Doplněn může být i elektrický naviják 3500lb.
Dovozce navíc přidává dárek v hodnotě 2500 Kč což je: špičková ochranná plachta na SSV Gladiator Z8, speciální desky na doklady a originální číslovaná ediční ID karta, to vše vyvedeno v exkluzivním edičním designu!
Další info na:
http://journeyman.cz/utv-a-ssv-ctyrkolky/sportovni-ssv-ctyrkolky/gladiator-z8-efi-25-anniversary

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

five × 4 =