John Deere Gator XUV590i

od
0 komentář

r4a063763-XUV590i-642x462 copy
 
Když už si někdo u nás v souvislosti s Johnem Deerem vybaví útévéčko, tak možná sportovní Gator RSX850. Amíci ale vyvíjejí dál.

 
Lednová novinka se jmenuje Gator XUV590i a má bráchu XUV590i S4. I když podle číselného označení vyvodíte, že to nebude John-Deere-Gator-XUV-590i-CrossOver-Utility-Vehicle-Engineani šestistovka, a máte samozřejmě pravdu, tak na jednoválec zapomeňte. Tenhle náklaďáček v útrobách skrývá dvouválec. Ne véčkový, jak je běžnější, ale řadový jaké dělá třeba i Polaris. Výrobce slibuje nějakých 32 koní výkonu, což není kdoví co, a odpovídá tomu i maximálka na úrovni 45+ mph, tedy po našem něco přes 72 km/h. Zaměření na spíš pracovně laděné zákazníky je tak nasnadě a John Deere se tomu ani v průvodní tiskové zprávě nijak nebrání. John-Deere-Gator-XUV-590i-S4-CrossOver-Utility-VehicleNavíc model S4 představuje čtyřmístnou variantu a to už představuje slušnou partu makáčů na cestě do práce… K dispozici mají sklopnou korbičku i tažné zařízení na 500 kilo. K tomu se ještě přidává více než 75 položek z katalogu originálního příslušenství.
Třída středních pracovních náklaďáčků je tak zase o něco plnější. Tenhle ale není pracovní jen tak ze srandy – má vzadu diferák (uzavíratelný) a vepředu zase samosvor. Ve Státech stojí  9 799 USD.

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

one + fourteen =