XP1K3: Ten chlap má devět životů!

od
0 komentář

polaris_rzr_xp1k3_3Před dvěma lety to začalo – s novým Polarisem RZR XP 1000 předvedl RJ Anderson neuvěřitelnou jízdu ve starém dole. Fanoušci Polarisu i offroadu řvali nadšenímm.

 
Jestliže vám jednička vyrazila dech, když RJ předvedl do té doby nevídané kousky ve starém dole na železnou rudu, dvojka zase uchvátila nádhernou scenérií severoamerické přírody. Obě videa byla originální s původními nápady, s geniálně přesným provedením riskantních kousků, s precizní kamerou a střihem, v obou bylo něco, co v druhém ne a svým kvalitním zpracováním dostaly nejednoho fandu offroadu do kolen. Očekávání před třetím pokračováním proto bylo obrovské.
polaris_rzr_xp1k3_2 maxresdefault (1) XP1K3 | RJ Anderson
Kdybyste viděli snímek XP1K3 před třemi lety, posadili byste se na zadek. RJ je tradičně skvělý, přesný, riskuje a nehne u toho brvou… Ale při sledování videa máte neustále pocit, že vám tu něco chybí. Že už jste to prostě viděli.polaris_rzr_xp1k3_6 A hlavně, že to nemá takový spád jako dvě předešlá videa téhle bláznivé série. Tím, že se XP1K3 odehrává tumblr_nwp1eit9Xa1rsotiro1_500v opuštěné továrně, máte pocit, že tak nějak navazuje na jedničku, ale bohužel nedokáže vystoupit z jejího stínu. Ano jednička v podobném prostředí byla někde jinde… Vrcholem celého filmu, a je to asi jediný skutečný zážitek, který si odnesete z jeho sledování, je závěrečný skok – vysoko a šikmo do haly. Tam to měl RJ s chlupem. Přistál na předních kolech, ohnul ramena, ale bezpečně zastavil uprostřed polorozbořené haly.
Pokud byste tohle viděli před třemi lety, posadíte se na zadek…
Video:

 

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

nineteen − three =