Quad 1/2015

od
0 komentář

obalka01_01_2015_aPadesátník Quad
Dámy a pánové tohle je jubilejní 50. vydání našeho/vašeho magazínu! Když v listopadu 2005 vyšlo první číslo s Outlawem v písku na titulce, asi by si to nikdo tehdy netipnul. Český trh čtyřkolek rostl obrovským tempem a vypadalo to na velkou bublinu, která jednou praskne. Nepraskla. Po devíti letech tu máme stabilní prostředí, ustálil se počet dovozců i nabídka médií, které se ATV, quady i UTV věnují a QUAD je tady pořád. Je tu pro vás a bude i dál!
 

 
 
Access Max 650i: Šest pade je tady!access
Na letošním Motosalonu budete mít oficiálně první příležitost osahat si novinku od Accessu – model 650i. Jak už jste se dočetli minule, není to revoluce, spíš vyslyšení hlasu trhu…
 
bazarBazar Kawasaki KFX 700: Sportovní hybrid
Bezesporu nejlepším tahem v ATV historii značky Kawasaki byl a je model Brute Force. Jeho slávu už nic nepřekonalo a zatím se na to ani žádná novinka nechystá. A právě Brute Force dal vzniknout i jedné unikátní sportce – KFX 700.
 
 
Yamaha Wolverine-R: Od hrocha k rosomákoviyamaha
Po letech stagnace se Yamaha odhodlala trochu rozvířit vody v rybníčku UTV. Loni nahradila letité Rhino (hroch) novým třímístným Vikingem, letos v lednu přidala další novinku – Wolverine (rosomák), který je výrazně víc do sportovna.
 
glamisGlamis Cruiser 850 GT: Mé jméno je poušť
Francouzský Deltamics má ve svém katalogu skoro všechno, co voní benzinem, takže není divu, že i takovéhle buginy. Prodává je pod označením Glamis, podle kalifornské pouště oblíbené offrouďáky z celých Států.
 
 
Maroko: Horská dráha na dunáchmaroko
Tak jsme na sklonku roku 2014 opět, jako každý rok, vyrazili do Maroka pojezdit na největší duny v severní Africe. Protože výpravě s ATV předcházela expedice s našimi terénními vozy, museli kluci, kteří se letošního Maroka účastní pouze s ATV, přiletět za námi. My ostatní, kteří jsme v Maroku absolvovali cestu i s auty, jsme dali odpočinek v hotelu v centru Marakeše, čekalo nás také přebalení aut, jedno auto vrátit, druhé zase půjčit. Čekali jsme na kluky, až večer přiletí z Evropy…
 

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

seven + one =