John Deere Gator Midnight Black Special Edition: Půlnoční Gator

od
0 komentář

John-Deere-Gator-RSX850i-SEJohn Deere je sice pořád ještě spojený v první řadě se zeleno-žlutou zemědělskou a lesnickou technikou, ale už pár let tu je i poměrně atraktivní sportovní UTV – 62 koňový Gator RSX s motorem o objemu 839 ccm.

 
Pro rok 2015 přichází speciální edice Midnight Black RSX850i postavená jak z Gatora RSX tak i z toho obyčejného užitkového XUV825i. Matovky letí a tak Gator i Gator RXS jsou celí v černém matu s šedou grafikou a nápisy.
Sportovní RSX k tomu má ještě parádní ráfky s leštěnými paprsky obuté do Maxxis 2.0 Bighornů. John-Deere-Gator-XUV825i-SETahle edice vychází ze sportovní verze stroje a dostává i plné dveře (s designovým motivem na výplňovém panelu), masivní nárazník s krytou plotnou pro 3500librový naviják, plné podbití podvozku hliníkem, ochranné trubky prahů, přídavná světla Hella HID a zejména podvozek Fox 2.0 Performance Series. Třešničkou na dortu jsou sportovní anatomy, které vás definitivně přesvědčí, že tohle fakt není pracák…
Do pracovního XUV zase přidali montéři na lince sportovní volant, laděný výfuk, přídavná světla a plastové celodveře. Jsou tu taky hliníkové ráfky a bighorny. Na přání lze mít jak důkladné nárazníky tak třeba i sportovní sedačky místo základní rovné lavice.

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

6 − 2 =