HandyCup v Kramolíně!

od
0 komentář

IMG_7141Další kolo seriálu HandyCup už je za dveřmi. Tentokrát budou vozíčkáři a jejich příznivci závodit na trati v Kramolíně u Nepomuku.

 
Příjezd do depa je možný již od pátku 16.00 hodin. V sobotu budou mít všichni možnost pořádně si zajezdit na trati homologované pro evropský šampionát moto, side a quad. Hlavní závod bude odstartován v neděli v 11.00 sprintem s hromadným startem na 15minut + 1kolo. Následovat bude střídavě vždy rozjížďka pravidelnosti a časovky. Na závěr pak odstartujeme maraton na 30 minut + 1kolo.IMG_7284
V 16.00 v prostoru asfaltové plochy pod hlavním parkovištěm začne akrobatická show Richarda Mošny na čtyřkolce.
Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen vítězům začne zhruba v 17.hodin.
Svou účast nám prosím potvrďte na mail : jkettner@seznam.cz
IMG_7507V areálu se nachází nově zrekonstruované toalety, sprchy, místo pro oplach strojů, připraven bude chutný a cenově dostupný catering s obsluhou od brzkého rána do pozdního večera.
Srdečně Vás zveme na tuto sportovně dobročinnou akci, která vozíčkářům IMG_7605a nám, dosud chodícím ukazuje, že vozíčkář na čtyřkolce není žádný invalida.
Vstupné pro diváky je zdarma, startovné na celý víkend 200,- Kč.
Více info : http://handycup.cz
https://www.facebook.com/pages/HandyCup/332079290178238
 
„Pokud byste rádi svezli své partnery, sponzory apod., bude příležitost právě v sobotu od 10.00 do 17.00 hodin. Pokud by kdokoli z našich partnerů měl zájem postavit prezentační stánek 3×3 až 6x3m, je to možné na asfaltové ploše u hlavního parkoviště. Stánky lze postavit v průběhu soboty, nejpozději však do neděle 10.00 hodin. Požadavky na odběr elektrického IMG_7595proudu nám sdělte předem. Základní odběr je 1kW za 1.000,- Kč / víkend, 5kW je za 3.000,- Kč / víkend. Vyšší odběry budeme řešit individuálně. Každý stánek bude disponovat vlastním přívodem (prodlužovačkou, buben apod.) Přívod, jež bude vyhazovat proudový chránič bude bez milosti odpojen ze sítě,“ říká za pořadatele Jindra Kettner.
 
Závody seriálu HandyCup jsou určeny pro širokou čtyřkolkářskou a motorkářskou veřejnost, pro začátečníky i pokročilé. Závodů se může zúčastnit každý, kdo má chuť, stroj a přílbu. Vedle závodů je hlavním cílem organizátorů, povavit a obohatit účastníky o zážitky, zkušenosti a dovednosti, které si mohou osvojit na zajištěné trati s pořadateli a zdravotním zajištěním.

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

seventeen − 4 =