CF Moto na dvou i na čtyřech kolech

od quado
0 komentář

IMG_4686
Gigantický koncern CF Moto, výrobce dlouhodobě nejprodávanějších čtyřkolek Gladiator,  vstupuje v roce 2016 na český a slovenský trh s novinkami v motocyklovém světě.

 
Továrna CF Moto ve svém portfoliu nabízí kromě vynikajících pracovních čtyřkolek i rozsáhlou nabídku motocyklů a skútrů kubatur od 150 do 650 ccm. Léty a tisíci kilometry vyzkoušené jednostopé stroje, velmi populární např. ve Velké Británii, Austrálii či zemích Latinské Ameriky, jsou nyní nově dostupné u dovozce  Journeyman CZ a jeho vybraných obchodních partnerů. V aktuální nabídce jednostopých strojů CF Moto naleznete ostře řezaný dvouválcový model 650 NK, SMB_7912naháč s velmi povedeným designem a hravými jízdními vlastnostmi, plně vybavené dvouválcové cestovní „gran-turismo” 650 TK a majestátní skútr Jetmax 250 s více než velkorysými rozměry. Motocykly 650 jsou osazeny špičkovými komponenty renomovaných výrobců (KYB, Ducati, J.Juan, Continental) a v kombinaci s kvalitní produkcí CF Moto zajišťují maximální požitek z jízdy. Živý řadový dvouválcový osmiventilový motor o objemu 650 ccm s elektronickým vstřikováním paliva Ducati s výkonem 45 kW (61 k) nabízí velkou porci zábavy a dostatek výkonu pro sportovní jízdu i příjemné cestování. Premiový brzdový systém J.Juan (Španělsko), vybavený ABS (volitelně), zajišťuje za všech okolností optimální brzdný výkon. Cesťák TK přidává kvalitní kapotáž, v základní ceně pak boční kufry s dostatkem prostoru pro zavazadla na dlouhé cesty a integrovaný větrný štít zvyšující komfort řidiče i spolujezdce.
Obě verze dvouválcových 650tek je možné zakoupit i ve verzi 33 kw, tudíž splňující kriteria kategorie ŘP A2 – od 18 let!
Díky velmi úzké spolupráci se špičkovým světovým producentem motocyklů, firmou KTM (CF Moto je pro KTM výhradní importér pro Čínu a východní trhy, zároveň na svých linkách pro KTM vyrábí některé modely Duke), se v budoucnu zajisté můžeme těšit na další zajímavé produkty.
Užijte si tedy svou dávku adrenalinu na strojích CF Moto nově i na dvou kolech za skvělé ceny, již od 79 990 Kč vč. DPH!
SMB_4211
Bořiči trhu!
Jak jinak nazvat momentální čtyřkolkový boom, který se rozpoutal s nástupem nové generace jednoválcových Gladiatorů. Jak jste si již dříve přečetli, CF Moto v průběhu let 2015-16 zcela zmodernizovalo své modelové řady a na světové trhy vypustilo zbrusu nové modely nižších kubatur. Tyto moderní stroje, svou kvalitou zpracování, designem, jízdními vlastnostmi a moderními prvky výrazně převyšují svou hodnotu, a dá se tedy bez nadsázky použít známé „za málo peněz hodně muziky”. Model Gladiator X450 od svého nástupu na trh v listopadu 2015 zůstává v podstatě stále nedostatkovým zbožím a zákazníci si jej na showroomech ani nemají čas pořádně prohlédnout. 8N6A9833Výrobce ve spolupráci se svými významnými importéry (mezi které dlouhodobě patří i český import Journeyman CZ s.r.o.) na tuto situaci zareagoval rozšířením nabídky motorizace pro tento nevídaně úspěšný model. Novinkou roku 2016 se tedy stal model Gladiator X520, který kombinuje ty nejlepší vlastnosti modelu X450 a loňského bestselleru, Gladiatora X550. Gladiator X520 nabízí vynikající ovladatelnost a nižší váhu, to vše si převzal ze „vstupního” modelu X450 a navrch přihazuje moderní 500 ccm motor s vysokým krouťákem z modelu X550. Stejně jako obsahově menší bratříček je novinka nabízena jak v krátké, tak populární prodloužené verzi. Všechny verze novinky je navíc možné zakoupit i s precizním posilovačem řízení (stejně jako u modelu X450).DSC_0274
Gladiator X520 je samozřejmě nabitý plnou výbavou, ve které naleznete elektricky přepínatelný pohon 4×4 s možností 100% uzamčení předního diferenciálu, silný naviják, homologované tažné, praktické ocelové nosiče, LED denní svícení, atraktivní LCD displej, 12″ ALU kola, 25″ víceplátnové pneumatiky, opěrku a madla (volitelně) a další. Jako tradičně je českého dovozce samozřejmostí nadstandardní tříletá záruka.
Ceny modelů X450 začínají již na fantastických 114 990 Kč vč. DPH, u modelů X520 na 139 990 Kč vč. DPH!
 
www.journeyman.cz
www.ctyrkolky.cz

0 komentář
0

Related Posts

Leave a Comment

19 − eight =