ATV-UTV/Čtyřkolky/JourneyMAN/
G4R
Facebook Favorites More Twitter

Vylepšení pionýři 2017

honda-pioneer-700-4-bumper-winch-tires-wheels-side-by-side-atv-utv-sxs-sxs700-accessories-parts-3.jpg-nggid044290-ngg0dyn-0x360-00f0w010c010r110f110r010t010

Americká divize Hondy před půlkou srpna uvedla své novinky pro modelový rok 2017.

Je tu řada vylepšení pro její náklaďáčky Pioneer 500 a 700. 2017-honda-pioneer-700-4-deluxe-review-specs-side-by-side-atv-utv-sxs-Asi nemá cenu se tu zabývat nějakou kosmetikou v podobě barev atd. Stačí z tohoto pohledu zmínit, že jsou tu nově verze DeLuxe, kde se kromě alu kol objevují třeba barevné pružiny na podvozku nebo nová maska s nárazníkem… Nás ale zajímá víc technická stránka věci-pioneera. Pro DeLuxe verzi se totiž nově objevuje sekvence pro automatickou převodovku. Honda tvrdošíjně odmítá diktát konkurence a bere variátor za primitivní záležitost, co se pohonu ATV a UTV strojů týče. Tlačí proto své automatické převodovky v kolkách i náklaďáčcích. Na kolkách se sekvence objevuje běžně, teď se dostává i do Pioneera. Po přepnutí převodovky do manuálního módu se dá řadit pádly pod volantem! To je v oboru středně velkých UTV rarita a na to Honda sází – není to žádná tuctovka.

DSC_02511U sedmistovky pořád platí přítomnost sedaček typu QuickFlip, které umožňují svojí variabilitou interiér konfigurovat jako dvou, tří nebo čtyřmístný. K tomu Honda přidává na padesátku položek v katalogu originálního příslušenství.

Už bylo zmíněno, že změny postihly i pětistovku. I u malého Pioneera platí upgrade se sekvenčním řazením pádly na sloupku řízení.

Vedle toho dostává pětikilo pružiny s dvojím vinutím pro vyšší odolnost proti dorazům při propružení.

Komentáře

Komentáře

Autor: Wolf

Komentáře nejsou povoleny.

Extras

Text Widget

Aliquam ut tellus ligula. Nam blandit massa nec neque rutrum a euismod t ellus ultricies! Phasellus nulla tellus, fringilla quis tristique ornare, condi mentum non erat. Aliquam congue or nare varius.