ATV-UTV/Čtyřkolky/JourneyMAN/
G4R
Facebook Favorites More Twitter

24hours OffROAD Maraton Dobřany

20160618191440_Dobrany_quad_13

Devatenáctý ročník nejtěžšího závodu terénních aut ve střední Evropě 24hours OffROAD Maraton se jel uplynulý víkend na Šlovickém vrchu poblíž Dobřan.

Přinesl krásné souboje i nečekané zvraty. Absolutní vítězem se s rekordními 124 koly stal RP Interier se speciálem do 1000 ccm s Rostislavem Plným za volantem. Týmu k vítězství pomohl i dakarský matador Dušan Randýsek. RP interier porazil výtečně jedoucí buginu Quadservis Špak – Papá buggy tým, která dlouho vedla, ale kvůli opravám nakonec ztratila pět kol. Další dravý souboj probíhal mezi Valtr offroad teamem a Wings teamem na třetím a čtvrtém místě absolutně. Necelou hodinu před koncem praskla žlutému jeepu náprava a Wings s Broučkem dojel o jedno kolo třetí a jako vítězové speciálů nad dva litry! Bratři Valtrové, synové dakarského harcovníka Jaroslava Valtra, neskrývali obrovské zklamání, stejně jako všichni fanoušci žlutých barev. Vítězem kategorie do 2000 ccm se stal KB System offroad team, Amatérů Kamionservis. Závodu aut předcházely dvouhodinovky motorek a čtyřkolek. Jednostopé stroje dovedl do cíle Lubomír Vojkůvka z Vype racing teamu, čtyřkolky Martin Miřejovský z Teamu Max 2.

Podrobnější zpráva bude následovat 😉

20160618191440_Dobrany_quad_15

Komentáře

Komentáře

Autor: Wolf

Comments are closed.

Extras

Text Widget

Aliquam ut tellus ligula. Nam blandit massa nec neque rutrum a euismod t ellus ultricies! Phasellus nulla tellus, fringilla quis tristique ornare, condi mentum non erat. Aliquam congue or nare varius.