ATV-UTV/Čtyřkolky/JourneyMAN/
G4R
Facebook Favorites More Twitter

Motoristické peklo se v létě chystá na Peklově

 

kl0629zatko_galerie-980

Kladno – KSČ podruhé. Nikoliv jako název kdysi vládnoucí strany, ale jako Kladenské setkání čtyřkolek. Odehraje se v červenci na Peklově, tedy v části Hřebče. na nové 520 metrů dlouhé trati.

„Vznikla na navážce zeminy z tunelu Blanka,“ překvapuje tahoun čtyřkolkářů z Kladna František Zaťko.

Na „pražském“ podkladu se podle něj každopádně bude jezdit moc hezky, kluci už to nějaký pátek testují.

A zvou všechny zájemce, kteří by se na setkání chtěli přijet podívat a případně se i svézt, na víkend od 15. do 17. července, kdy se KSČ odehraje.

„Zajezdit si mohou dospělí, ale i děti od čtyř let, pro ty máme čtyřkolky uzpůsobené také. Pro děti máme objednaný i úžasně velký skákací hrad s rozměry deset krát deset metrů,“ láká Zaťko rodiny, které v polovině července nebudou na dovolené a budou chtít prožít s dětmi něco zajímavého.

Připraveno pro ně bude pochopitelně i zázemí, tedy stany chránící před případným žárem, občerstvení a dokonce senzační gulášek vařený na místě v klasické polní kuchyni.

„Při prvním ročníku v Pavlově panovalo neskutečné vedro, nebylo se kam schovat. Na Peklově takové peklo nebude. Máme stany, máme pití a hřebečská nádrž je hodně blízko,“ usmívá se František Zaťko a připomíná, že na Peklov lze třeba z Kladna pohodlně dojet na kole.

Hlavní závod je na pořadu v sobotu 16. července za účasti třiceti speciálů. A také vojenských veteránských vozidel. I s těmi se návštěvníci mohou projet.

 

Text: Rudolf Muzika, Kladenský deník

Komentáře

Komentáře

Autor: Redakce

Komentáře nejsou povoleny.

Extras

Text Widget

Aliquam ut tellus ligula. Nam blandit massa nec neque rutrum a euismod t ellus ultricies! Phasellus nulla tellus, fringilla quis tristique ornare, condi mentum non erat. Aliquam congue or nare varius.