ATV-UTV/Čtyřkolky/JourneyMAN/
G4R
Facebook Favorites More Twitter

Can-Am 2017

Family-shot-b

Očekávané letní novinky už nastupují na trh. Zatím se chlubil Can-Am.

Koncern BRP představil už 2. června svůj výrobní program pro rok 2017. S ohledem na to, že značka představuje novinky tak nějak průběžně po celý rok, tak žádná velká pecka tentokrát nepřišla.Defender-Mossy-Oak-Hunting-Edition-HD10-Hunting-1

Novinkou tak je třeba lovecká edice Defender Mossy Oak Hunting Edition. Ta se samozřejmě týká i v březnu uvedeného Defendera MAX. Can-Am spolupracuje se značkou Mossy Oak dlouhodobě, protože její kamufláže prostě patří k nejlepším na světě…

2017-Maverick-MAX-X-mr-1000R-Hyper-Silver-Black-and-Octane-Blue_3-4-frontDalší novinkou pro rok 2017 je čtyřmístný bahenní speciál Maverick MAX X mr 1000R. Z druhého konce nabídky je zase litrový Maverick xc s úzkým rozchodem a prostupností 60 palců (tj. 152 cm).

Pro modelový rok 2017 už nebudou Outlandery L, budou se jmenovat jenom Outlander. U Outlanderů je ještě další novinka – opět lovecká: Outlander Mossy Oak Hunting Edition 1000R – vlajková loď čtyřkolek pro lovce a myslivce.

2017-Renegade-X-xc-1000R-Triple-Black_3-4-front-1024x791Outlander_Mossy_Oak_StorageMezi Renegady se nově objevuje model X mr 570, tj. další bahenní speciál, nebo Renegade X xc Triple Black – černočerná čtyřkolka pro cross-country.

Pak jsou tu taky příjemné detaily, které na první pohled neodhalíte. Třeba kvalitní tlumiče FOX Podium QS3 budou standardem na devíti side by side modelech Can-Amu a čtyřech čtyřkolkách. Maverick Turbo od teď sdílí technologii variátoru Quick Response System (QRS) také s novým Maverickem X mr (taky ve verzi MAX) a všechny Commandery i Mavericky přicházejí s novým předním stabilizátorem.

A tady je oficiální video 🙂

Komentáře

Komentáře

Autor: Wolf

Komentáře nejsou povoleny.

Extras

Text Widget

Aliquam ut tellus ligula. Nam blandit massa nec neque rutrum a euismod t ellus ultricies! Phasellus nulla tellus, fringilla quis tristique ornare, condi mentum non erat. Aliquam congue or nare varius.