ATV-UTV/Čtyřkolky/JourneyMAN/
G4R
Facebook Favorites More Twitter

Raptor 700 TURBO!

55563382 (1)Je libo přeplňování do vašeho Raptora? No problem..

55563382 (3)Ne, že by byl zrovna Raptor adept na dýchavičnou čtyřkolku roku, ale znáte to – koní není nikdy dost! Objem sice ničím nenahradíš, ale turbo je turbo.

Raptora tak můžete osadit třeba kitem Yakahosu od švédské firmy Dahlbäck racing a je vymalováno. Instalace zabere asi tak jedno odpoledne a příští den už můžete kámoše zasypávat gejzíry vytrhaných drnů a odletujícího kamení od raptořích zadních gum.

55563382Kit sestává z turbodmychadla, trubek k airboxu, hliníkového sacího potrubí, těsnících gumových spojek, blow-off ventilu, mezichladiče stlačeného vzduchu, kompletně nových svodů výfuku, přídavné řídicí jednotky a přídavného vstřikovače. Úspěch zaručen. Výsledkem je cca 75 koní výkonu.

Cena kitu se pohybuje kolem 3700 eur, ale nedávno byl na českém bazaru k vidění tenhle kit za hooodně lákavých 700 eur! No nekupte to..

 

Video pro inspiraci 😉

Komentáře

Komentáře

Autor: Marek

Comments are closed.

Extras

Text Widget

Aliquam ut tellus ligula. Nam blandit massa nec neque rutrum a euismod t ellus ultricies! Phasellus nulla tellus, fringilla quis tristique ornare, condi mentum non erat. Aliquam congue or nare varius.