ATV-UTV/Čtyřkolky/JourneyMAN/
G4R
Facebook Favorites More Twitter

Quad 1/2015

obalka01_01_2015_aPadesátník Quad

Dámy a pánové tohle je jubilejní 50. vydání našeho/vašeho magazínu! Když v listopadu 2005 vyšlo první číslo s Outlawem v písku na titulce, asi by si to nikdo tehdy netipnul. Český trh čtyřkolek rostl obrovským tempem a vypadalo to na velkou bublinu, která jednou praskne. Nepraskla. Po devíti letech tu máme stabilní prostředí, ustálil se počet dovozců i nabídka médií, které se ATV, quady i UTV věnují a QUAD je tady pořád. Je tu pro vás a bude i dál!

 

 

 

Access Max 650i: Šest pade je tady!access

Na letošním Motosalonu budete mít oficiálně první příležitost osahat si novinku od Accessu – model 650i. Jak už jste se dočetli minule, není to revoluce, spíš vyslyšení hlasu trhu…

 

bazarBazar Kawasaki KFX 700: Sportovní hybrid

Bezesporu nejlepším tahem v ATV historii značky Kawasaki byl a je model Brute Force. Jeho slávu už nic nepřekonalo a zatím se na to ani žádná novinka nechystá. A právě Brute Force dal vzniknout i jedné unikátní sportce – KFX 700.

 

 

Yamaha Wolverine-R: Od hrocha k rosomákoviyamaha

Po letech stagnace se Yamaha odhodlala trochu rozvířit vody v rybníčku UTV. Loni nahradila letité Rhino (hroch) novým třímístným Vikingem, letos v lednu přidala další novinku – Wolverine (rosomák), který je výrazně víc do sportovna.

 

glamisGlamis Cruiser 850 GT: Mé jméno je poušť

Francouzský Deltamics má ve svém katalogu skoro všechno, co voní benzinem, takže není divu, že i takovéhle buginy. Prodává je pod označením Glamis, podle kalifornské pouště oblíbené offrouďáky z celých Států.

 

 

Maroko: Horská dráha na dunáchmaroko

Tak jsme na sklonku roku 2014 opět, jako každý rok, vyrazili do Maroka pojezdit na největší duny v severní Africe. Protože výpravě s ATV předcházela expedice s našimi terénními vozy, museli kluci, kteří se letošního Maroka účastní pouze s ATV, přiletět za námi. My ostatní, kteří jsme v Maroku absolvovali cestu i s auty, jsme dali odpočinek v hotelu v centru Marakeše, čekalo nás také přebalení aut, jedno auto vrátit, druhé zase půjčit. Čekali jsme na kluky, až večer přiletí z Evropy…

 

Komentáře

Komentáře

Autor: Dan Pejzl

Comments are closed.

Extras

Text Widget

Aliquam ut tellus ligula. Nam blandit massa nec neque rutrum a euismod t ellus ultricies! Phasellus nulla tellus, fringilla quis tristique ornare, condi mentum non erat. Aliquam congue or nare varius.