ATV-UTV/Čtyřkolky/JourneyMAN/
G4R
Facebook Favorites More Twitter

Nájezdy trochu jinak

vendor_2014_shark-kage_ramp__loaded_atv__in-truckKdyž už přestanete používat hrubou sílu nebo prkna pro to, abyste dostali mašinu do dodávky nebo na vozík, přichází ke slovu nájezdy, ale ani to není ideální řešení.

 

Nájezdy musíte přistavit tak, abyste je měli přímo pod koly, jinak při najíždění spadnete mimo. Ideální není ani nájezd s kolkou jenom se zadním náhonem, protože je může kolama vysunout a zase spadnete. To první chce trochu odhad, to druhé třeba zajišťovací čepy.

Amíci jsou dál a tak si můžou koupit třeba tenhle parádní nájezd Shark Kage. vendor_2014_shark-kage_ramp__loading_kawasaki-muleSice vám po složení zabere víc místa v autě, ale nemusíte se na něj složitě trefovat a měl by mít i větší únosnost než klasické skládací nájezdy. Ani tohle není řešení pro úplně všechny případy, protože šířka Shark Kage je 119 cm, což znamená, že se hodí pro běžnou kolku nebo úzké UTV (třeba ACE nebo Pioneer 500), široké speciály mají smůlu. vendor_2014_shark-kage_ramp__loading_side-x-sidePlná délka po rozložení je 233 cm, takže se po tom dá vyjet i na poměrně vysoký pickup, jak je vidět s fotek, a není tam žádný krkolomný úhel. Výrobce slibuje únosnost plných 544 kilo, což nejspíš přesáhne i možnosti pickupu nebo dodávky, na které to nakládáte… Pro použití tohohle nájezdu je potřeba do čela pickupu, nebo do podlahy vozíku či dodávky zašroubovat plotnu s čepy, které kotví Kage k vozidlu. Nehrozí pak jakékoliv sklouznutí nájezdu při najíždění s kolkou nebo s UTV.

V USA má Shark Kage cenovku 699 USD

Autor: Wolf

Komentáře nejsou povoleny.

Kategorie článků