ATV-UTV/Čtyřkolky/JourneyMAN/
G4R
Facebook Favorites More Twitter

Když čtyřkolku, tak z Quad Café!

IMG_1670Na seznam oblíbených quadshopů si můžete připsat novou položku.

V Berouně-Králově Dvoře právě otevřeli novou prodejnu a servis čtyřkolek pod názvem Quad Café. Asi by na tom nebylo nic tak zajímavého, kdyby za tímhle quadshopem nestál šéfredaktor magazínu Quad – Dan Pejzl. Testovací jezdec a občasný závodník chce předat dál zkušenosti nabyté při práci v našem jediném čtyřkolkářském časopisu a otevřel si trochu netradiční shop. Můžete přijít nebo přijet, sednout si na baru na kafe a poklábosit. Nebo si třeba na rozlehlém showroomu vybrat novou kolku (zatím to jsou značky Arctic Cat, CF Moto, Access, TGB, SMC, Linhai), helmu, příslušenství nebo oblečení, případně nechat obstarat svého miláčka. A třeba si u toho přečíst nový Quad. A nebo se svézt na offroadové dráze za shopem, kde můžete otestovat třeba nějakou předváděčku.

IMG_1681 IMG_1669 IMG_1685

Aby toho nebylo málo, servismana tam nedělá nikdo jiný než nejlepší český kaskadér na čtyřkolkách – Richard Mošna! Takže pěkně vykutálená dvojka v tom Quad Café…

Mrkněte na web: www.quadcafe.cz nebo si to radši běžte zkontrolovat osobně. Jsou tam až do večera.

IMG_1691

 

Komentáře

Komentáře

Autor: quad00

Komentáře nejsou povoleny.

Extras

Text Widget

Aliquam ut tellus ligula. Nam blandit massa nec neque rutrum a euismod t ellus ultricies! Phasellus nulla tellus, fringilla quis tristique ornare, condi mentum non erat. Aliquam congue or nare varius.