ATV-UTV/Čtyřkolky/JourneyMAN/
G4R
Facebook Favorites More Twitter

Vánoce z eshopu Journeymanu

10391369_618973968212636_4704849394590263931_nQuadera a čtyřkolkáře potěší nejvíc dárek, který následně použije v terénu. Zapomeňte na parfémy, náušnice i lahve etanolu, tady jsou typy pro ty, kdo se kamarádí s terénem.

 

 

 

 

Teplo KOSO HEAT GRIP/ 1 890 Kč

koso-gripyV zimě je potřeba zahřívat – první dárek je jasný – vyhřívané gripy a páčky plynu Koso Heat Grip. Zcela nový elegantní design s revoluční rychlou vyhřívací strukturou, nové pětistupňové vyhřívání pro absolutní komfort! Univerzální použití pro všechny typy čtyřkolek s řídítky o vnějším průměru 22mm a palubním napětím 12V.

http://eshop.journeyman.cz/prislusentstvi/detail/vyhrivane-rukojeti

 

Sypač MULTISPREADER/ 17 490 Kčposypovy-vozik-rav300

Jestliže ten váš kolkař celý rok nezlobil, zaslouží si něco velkýho. Teda on si ho zaslouží i ten, co prudil jak stará domovnice, protože s tímhle to určitě odčiní. Multi Spreader 200 je rozmetač sypkých materiálů – třeba písku nebo soli, ale klidně s ním i zasejete trávu nebo pohnojíte!

http://eshop.journeyman.cz/prislusentstvi/detail/posypovy-vozik-multi-spreader-200-1
10391369_618973968212636_4704849394590263931_nBunda NEOWELL / 1 500 Kč

Pořádnej vohoz to chce vždycky, tím nikoho neurazíte. Journeyman má aktuálně v akci špičkovou odolnou univerzální bundu známého výrobce motooblečení firmy Neowell – 100% vodotěsná, větruodolná, s integrovanými chrániči, loketní a zádové jsou vyjímatelné. Bunda je otestována za všech klimatických podmínek a při všech typech počasí. Stoprocentně odolá vodě a větru, umývat se dá přímo wapkou na těle jezdce! Lehce vyjímatelná zimní vložka. Při použití funkčního prádla a zimní vložky stačí při teplotách kolem nuly funkční triko a samotná bunda. Ve větších mrazech se osvědčila kombinace funkční triko + funkční mikina.

http://eshop.journeyman.cz/prislusentstvi/detail/bunda-journeyman-3032

 

Rukávy / 990 Kč???????????????????????????????

Tohle jsou prostě drtiče zimy – zateplené návleky na řidítka spolehlivě ochrání ruce před nepřízní počasí a zajistí prstům potřebnou ochranu před mrazem. Černá barva, uchycení na suchý zip. Pokud je navíc použijete ve spojení s vyhřívanými hefty, poskytnou mimořádný komfort.

http://eshop.journeyman.cz/prislusenstvi/detail/zateplene-navleky

 

dres-jm-greyDres / 890 Kč

Jestli sedláte kolku od Journeymana, tohle prostě musíte mít. Oficiální závodní dres týmu Journeyman Racing. K dispozici v šedém, černém nebo „mistrovském” červeném designu. Dres symbolicky představuje brnění starověkého Gladiatora. Na zádech ponechán prostor pro umístění osobního čísla, či jmenovky.

http://eshop.journeyman.cz/prislusentstvi/detail/zavodni-dres-journeyman-racing

 

Kufr SHAD / 7990 Kčatv-box-shad-80-1

Bez zadního boxu to prostě nejde. Jestli je někdo špičkou ve své kategorii, tak je to právě tenhle kufr španělského výrobce SHAD. Vychytaná, elegantní a stabilní dvojitá konstrukce z vysoce kvalitního plastu, 80 litrů úložného prostoru, dost místa i pro dvě helmy, měkká polstrovaná opěrka zad a červená zpětná odrazka dělají z tohoto boxu výhodnou koupi. Integrovaný zámek zvyšuje bezpečnost uložených věcí. Box je vhodný jak pro těžké pracovní využití, tak pro náročnou turistiku.

http://eshop.journeyman.cz/prislusentstvi/detail/atv-box-shad-80l-zadni

 

storm-kryt-podvozku-x8Plechy BALTIC IRON / 12 990 Kč

Tohle si vaše mašina prostě zaslouží. Kvalitní duralový kryt podvozku Iron Baltic ze 4 mm tlustého plechu. Sada obsahuje kryt podvozku včetně krytu navijáku, kryty ramen a kryty nášlapů + montážní sadu.

http://eshop.journeyman.cz/prislusentstvi/detail/ochranny-kryt-podvozku-storm-pro-gladiator-x8

 

Bástry / 600 Kčbastr copy

Ochrana na ruce je základ, teď jsou navíc bástry u Journeymana v akci za 50%! Chrániče rukou jsou vyrobeny z duralového profilu a jsou vybaveny plastovým krytem. To poskytuje velmi vysokou ochranu rukou. Jsou vhodné pro všechny typy řidítek. Průměr trubek >21 mm.

http://eshop.journeyman.cz/prislusenstvi/detail/chranice-rukou-hx-dural-plast

 

Autor: Wolf

Komentáře nejsou povoleny.

Kategorie článků