ATV-UTV/Čtyřkolky/JourneyMAN/
G4R
Facebook Favorites More Twitter

Prowler trochu jináč

Arctic Cat Prowler rozhodně nepatří mezi ty stroje, o kterých byste snili svoje mokré sportovní sny. Je to pracovní UTV, jak má být. Dá se to ale pojmout různě.

635244240323844877JS7_ArcticCat_Prowler_1

Americký tým Yoshimura Suzuki Factory Racing, který jezdí sérii AMA Supercross, připravil k lednovému zahájení sezony unikátní vozítko do depa – Prowler 700 HDX. Kromě toho, že je to oproti základu „kabriolet“, tak je na něm celá řádka zajímavostí: v první řadě polepy ve stylu týmu, kola ITP SS212 obuté do gum ITP Ultracross (takže v depu určitě nezapadne…). A aby se o téhle mašince v depu vědělo co nejvíc, má hodně, ale opravdu hodně slušnou muziku na palubě. Namísto běžně dostupných repráků instalovali týpci z firmy SSV Works dva masivní subwoofery do předního čela korby a kabinu pak doplnili o další čtyři 6,5palcové reproduktory. To všechno aktivuje vodě a prachu odolný systém s výstupem v podobě digi displeje uprostřed palubní desky. Volant od Pro Armoru nebo řadička s hlavicí tvaru granátu už jenom dotváří atmosféru.

Svědci říkají, že tenhle Prowler hraje přesně tak dobře, jako vypadá… Kdo to chce zažít, musí do Států na kros 🙂

JS7_ArcticCat_Prowler_4

Text: wolf

Foto: Justin Dawes, MotorcycleUSA.com

JS7_ArcticCat_Prowler_11JS7_ArcticCat_Prowler_7JS7_ArcticCat_Prowler_8

 

Komentáře

Komentáře

Autor: Wolf

Comments are closed.

Extras

Text Widget

Aliquam ut tellus ligula. Nam blandit massa nec neque rutrum a euismod t ellus ultricies! Phasellus nulla tellus, fringilla quis tristique ornare, condi mentum non erat. Aliquam congue or nare varius.