ATV-UTV/Čtyřkolky/JourneyMAN/
G4R
Facebook Favorites More Twitter

JRi – tlumiče i pro Wildcaty

JRi-ECX-3-Featured copyZnačka JRi dodává odpružení pro Arctic Cat Wildcat Sport i Wildcat 1000. Nově ale zavádí možnost dokoupení jednotek i pro další stroje AC.

 

 

Pro Wildcat Sport i litrový Wildcat dodává JRi jednocestně seřiditelné jednotky ECX1 standardně, ovšem od prosince je v nabídce kit pro přestavbu na vyšší řadu ECX3 s trojím nastavením – rychlou, pomalou kompresi a odskok.

Za zlomek ceny celých tlumičů se tak dá poměrně zásadně vylepšit podvozek Wildcatů. Tělo tlumiče zůstává původní, stejně jako pružina, přidává se jen přechod a seřizovací ventil. Firma nabízí přestavbu jednoduše – pošlete své původní tlumiče a JRi je přestaví na verzi ECX3.

Pro majitele litrových Wildcatů z let 2012-2014 také není nic ztraceno – JRi jim nabízí dvoupalcové přední a 2,5palcové zadní tlumiče ze série ECX3 za diskontní ceny. Pro menší Wildcaty Sport to jsou dvoupalcové jednotky na všech kolech.

Ceny:

Upgrade kit pro všechny tlumiče Wildcat 1000 – 1495 USD

Wildcat Sport 1295 USD

2012-2014 Wildcat EXC3 – 2500 USD

2014-jri-shocks-arctic-cat-wildcat-shocks-upgradeJestli vám značka JRi není moc povědomá, je to tím, že funguje teprve od roku 2007, nicméně na svém kontě už má kromě rozličných silničních i offroadových podvozků pro auta i motorky třeba i závoďáky ze série NASCAR. Jezdil na nich i Ken Block s upraveným Mustangem ve filmu Gymkhana 7.

Jak řekl Tony Cuva, marketingový šéf JRi: „Jsme nadšeni, že můžeme nabídnout tuhle dostupnou přestavbu pro majitele Wildcatů bez ohledu na to, jaký model mají. Továrně montované tlumiče EXC1 jsou sice odpovídající pro většinu uživatelů, ale spousta jich se poohlíží ještě po extra možnostech seřízení a teď je můžou dostat se super cenu.“

Kromě Wildcatů dělá JRi odpružení o pro Mavericky, nebo XP 900 a XP 1000 a to pro dvou i čtyřmístné verze.

Autor: Dan Pejzl

Komentáře nejsou povoleny.

Kategorie článků