ATV-UTV/Čtyřkolky/JourneyMAN/
G4R
Facebook Favorites More Twitter

Až se zima zeptá

Posypový vozík za čtyřkolku

Jestliže má čtyřkolka plnit i funkci užitkovou a užitečnou a tím pádem být zdůvodnitelná i v rodinách s přísnějším režimem, je potřeba k miláčkovi určenému dosud jenom k funkci zábavné pořídit něco, co je nepopiratelně nástrojem ryze pracovním. Je zima, tudíž je takovým ideálním vybavením sypač!

DSC05427

Na trhu je nový sypač pro ošetřování pozemních komunikací (ať už cest, chodníků nebo parkovišť), který je přímo určený k připojení za čtyřkolku případně UTV (obojí v tomhle případě ještě doplněné radlicí například tvoří ideální zimní výbavu každého čtyřkolkáře/útévisty).

Sypač-rozmetadlo roustní konstrukce s přiléhavým označením Multi Spreader 200 vzešel z dřívějších typů, dočkal se ale několika inovací na základě zkušeností zákazníků i samotných prodejců. Nejpodstatnější změnou prošel především samotný zásobník posypového materiálu a to jak tvarem, tak i velikostí. Tvar se změnil ze čtvercového průřezu na kruhový (kuželový tvar) pro lepší samovolné sesýpání materiálu v zásobníku. Druhou neméně důležitou změnou bylo výrazné zvětšení objemu převáženého posypu ze 130 litrů na současných 200 l (=250 kg), čímž se zásadně zvětšil operační rádius sypače.

DSC05393

Další změny doznal pohon rozmetacího mechanismu – jeho funkčnost i stabilita byla vylepšena větším rozchodem kol a použitím přilnavějších pneumatik (kola svým pojezdem pohánějí rozmetací mechanismus) i možnost připojení obou kol v případě kluzkého povrchu. Lopatky sypače jsou nastavitelné tak, že šířka posypu může být seřízena v rozmezí 2-5 metrů, takže ošetřit můžete v ideálním případě celou šířku vozovky! A s čtvrt tunou posypu v zásobníku vám materiál hned tak nedojde. Za necelých 16 tisíc to je opravdu pomocník k pohledání. Multi Spreader 200 můžete ihned objednávat u dealerů značky Journeyman nebo v jejich internetovém obchodě.

DSC05451

Autor: Redakce

Komentáře nejsou povoleny.

Kategorie článků